Sipariş
 • Sitenizden aldığımız ürünler bize hangi yolla ulaşacak?

  Ürünler İstanbul içinde kendi araçlarımızla dağıtılır, Istanbul un uzak ilçeleri (Şile, Arnavutköy vb) ve diğer illere kargo ile gönderilir.
  İş günü içerisinde ve saat 12:00 ye kadar verdiğiniz HIZLI KARGO ibareli ürünler aynı gün saat:12:00 den sonraki siparişleriniz ise ertesi iş günü kargoya verilir.
  Bazen hava muhalefeti sebebiyle tarlaya girilememesi ve dolayısıyla hasat yapılamaması durumunda ürünler aynı gün kargoya verilemeyebilir, böyle bir durumda derhal tarafınıza bilgi verilir.

  Diğer ürünler ise 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
  Eğer siparişiniz hem HIZLI KARGO hem de diğer ürünleri kapsıyorsa tüm ürünler bir kargoya verileceğinden HIZLI KARGO ürünleri aynı gün veya ertesi iş günü kargoya verilemeyebilir.

 • Kargo ile gönderdiğiniz bitkisel ve hayvansal ürünlerin yolda bozulmaması için ne gibi önlemler alıyorsunuz?

  Bitkisel ve hayvansal ürünlerimiz, her aşamada çevre dostu, ozon tabakasına zarar vermeyen, iklim değişikliklerine sebep olmayan, enerji yoğun üretim gerektirmeyen ve büyük oranda geri dönüşümü olan EPS (Genleştirilmiş Polistren Sert Köpük) kutularla gönderilir. 
  Kırılmış, hasar görmüş, açılmış kutu ve koliler olursa lütfen  teslim almayınız ve kargo yetkilisine tutanak tutturunuz..

 • Kapıda Ödeme imkanı var mı?

   Evet var; Mng Kargo güvencesiyle, verdiğiniz siparişlerin ücretini kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.