Simon Levelt

Organik Granül - Hazır Kahve 100 gr

Fiyat
:
94,95 TL
Havale ile
:
94,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kısa zamanda pratik çözümler arayanlar için birebir! Simon Levelt tarafından özenle seçilmiş organik Arabica kahve çekirdeklerimizin sizlerle granül halde buluşması!

  Yumuşak içimli, zengin aromalı, pratik, hazır kahvemize hayır diyemeyeceksiniz!

  Aynı zamanda Simon Levelt kahvelerimiz Türkiye'nin ilk ve tek Premium Organik Kahve'sidir.

   

  Avrupa'da ve dünyada kahve kalite kriterlerini belirleyen SCAA Coffee Beans Classification SCAA (Specialty Grade Green Coffee) kahve çekirdeği klasifikasyonuna göre kahveye Premium denilebilmesi için ürün, 300gr'da en fazla 8 adet kusur (kırık, çizik, çatlak vb.) içermelidir. Simon Levelt'in  ürünleri bu koşulu sağladığı için Premium olarak isimlendirilmektedir.

   

  Kahvemizi hazırlamak çok pratik : Zengin aromanın tadını çıkarmak için 1 tatlı kaşığını kahve üzerine kaynatılıp 1 dakika beklemiş sıcak su ekleyin.

  Tavsiye: Sıcak sütün üzerine 1 kaşık kahve ekleyip, iyice karıştırıp tadına varın!

  Adil Ticaret ( Fair Trade) gelişmekte olan ülkelerdeki üreticilere yardım etmeyi ve sürdürülebilirliği teşvik etmeyi amaçlayan sosyal bir harekettir. Adil Ticaret, Simon Lévelt öncülüğünde başlatılmıştır.

  2014 yılı itibariyle Simon Lévelt, kahve çekirdeklerini çiftçinin direkt kendisinden almaktadır. Kahve paketlerinin üzerinde almış olduğu üreticinin bilgisine yer vermektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.